Przejdź do strony głównej Bazy Wiedzy

Centrum pomocy Publigo

Wpisz poniżej wyszukiwaną frazę

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Najdłużej rozwijana, w pełni polska platforma do kursów online
AM
Ania Muszyńska
Updated 1 year ago
To jedno z tych pytań, które zwykle wprowadza nas w swego rodzaju zakłopotanie. Dlaczego? Ponieważ przyjęta przez nas filozofia każe nam się koncentrować na użytkownikach naszego oprogramowania a nie konkurencji – to klienci są dla nas sygnałem do zmian. Od lat idziemy własną ścieżką i nie przyglądamy się na bieżąco temu, jak rozwijają swoje produkty inni.

Dzieje się to z kilku prostych względów:

- nie chcemy sugerować się innymi w kwestiach rozwoju – planujemy nowe funkcjonalności, zmiany i usprawnienia na wiele miesięcy do przodu, bazując przede wszystkim na sugestiach ze strony użytkowników Publigo,
- nie chcemy się z nikim ścigać, robimy wszystko by nasza codzienna praca sprawiała nam wiele radości, co finalnie przekłada się na jakość naszych produktów,
- chcemy podążać własną ścieżką, rozwijając produkty dopasowane do społeczności, która z nich korzysta. Nie chcemy przyciągać osób ze skrajnie różnymi od nas wartościami.

Każdy produkt ewaluuje. Zmiany następują relatywnie szybko, a nasza rozbudowana już społeczność składająca się z setek użytkowników oczekuje od nas stabilności i rozsądnych decyzji dotyczących dalszych zmian. Bazują oni bowiem na naszym produkcie, a w wielu przypadkach Publigo stanowi core ich biznesu. Zdajemy sobie z tego w pełni sprawę, więc staramy się reprezentować to, czego sami byśmy oczekiwali od innych.

Jeśli jednak drogi Kliencie oczekujesz od nas pewnych porównań, to pozwól proszę, że zrobimy to w nieco inny sposób, tj. za pośrednictwem kilku istotnych z perspektywy Klienta faktów.

Istotne fakty:

- Publigo to najdłużej rozwijana, w pełni polska platforma do kursów online,
- Posiadamy setki zadowolonych Klientów, a w tym wielu znanych influencerów,
- Do rozwoju platformy zaangażowani są na stale nasi programiści, którzy znają ją jak przysłowiową “własną kieszeń”,
- Publigo jest bardzo intuicyjna i opiera się na środowisku WordPress, dzięki czemu każdy sobie z nią poradzi,
- Stanowi kompletny produkt – wystarczy kilka kliknięć i można rozpoczynać swoją przygodę z kursami online.

Mamy nadzieję, że wylistowane powyżej informacje okazały się dla Ciebie użyteczne.

Wierzymy we współpracę na lata i jednocześnie wolność wyboru. Dlatego wspieramy Cię tak długo, jak długo się na to zdecydujesz, ale gdy zechcesz z jakiegokolwiek powodu zrezygnować z naszej pomocy, to nadal posiadasz platformę – nie zostajesz z niczym (dotyczy wersji BOX).
Czy ten artykuł okazał się pomocny?
😞 😐 😃